Szczęśliwi i świadomi uczniowie

Prawdziwy klimat szkoły z tradycjami

Zabytkowy budynek w centrum miasta

Skuteczne metody nauczania i opinie zamiast ocen

"Lato – 2022 w Lesznie"

Co w wakacje robić w Lesznie? Zobaczcie sami! Miasto Leszno przygotowało specjalną broszurę, w której zebrano wszystkie atrakcje przygotowane dla dzieci i młodzieży na letnie tygodnie. Opiekę nad młodszymi dziećmi zapewniają świetlice szkolne, które działają przez całe wakacje, pełniąc dyżury w poszczególnych placówkach. W organizację atrakcji dla dzieci i młodzieży zaangażowały się również miejskie instytucje i przedsiębiorstwa przygotowując zajęcia sportowe, rozgrywki, naukę pływania, warsztaty plastyczne, pikniki, zajęcia muzyczne i teatralne. W broszurze zamieszczono również ofertę Muzeum Okręgowego w Lesznie oraz prywatnych firm, które proponują półkolonie, zajęcia z robotyki, programowania, czy tańca. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami letniego wypoczynku w Lesznie.

Więcej informacji znajdziesz na: www.leszno.pl/lato_w_miescie_2022.html

Plik do pobrania: lato_w_lesznie_2022_mini.pdf